چند کلمه

درباره ما

اهداف و چشم انداز

معرفی شرکت

شرکت لوتوس انرژی اطلس عرضه کننده محصولات کمپانی کامینز و نیز وارد کننده ژنراتور های استمفورد انگلستان از سایز30 الی 3300 کاوا با بیش از دو دهه تجربه فعال در صنعت دیزل ژنراتور توانسته است خود را به عنوان یکی از رهبران  این صنعت در کشور معرفی نماید و با تامین برق اضطراری و ارایه خدمات فنی و مهندسی به بیش از 3600 پروژه ملی و فرا ملی منشاء اثرات مطلوبی در روند رشد کشور باشد.

این شرکت  با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا برگرفته از بزرگترین و معتبر ترین سازندگان دیزل و ژنراتور و مولد های برق نیروگاهی همچون کاتر پیلار ،کامینز ،پرکینز ،ولوو پنتا و استمفورد ، خود را در سطح ملی و منطقه ای مطرح نموده و با ایجاد ارتباط مناسب با شرکای خارجی خود، علاوه بر فعالیت های تجاری ، در زمینه های فنی  و مهندسی نیز  قدم های چشم گیری را برداشته است.

 

استراتژی :

این شرکت همواره بر آن است تا  با در نظر گیری منفعت مشتریان و بهره برداران محترم و نیز با بالا بردن کیفیت ارایه خدمات فنی و مهندسی و تامین کالای با اصالت همچون گذشته نام و برندی شناخته شده و قابل اطمینان در صنعت برق ایران بماند.

ضمنا به پیوست لیست برخی از پروژه های انجام شده توسط این شرکت بحضورتان ارسال میگردد.

Background Image
About Image
About Image

اهداف کلان ما:

  • قرار گرفتن در بین 5 شرکت برتر کشور در زمینه تامین تجهیزات صنعتی
  • تمرکز بر ارائه محصولات جدید با برترین تکنولوژی
  • توجه و تاکید هر چه بیشتر بر فرآیند تحقیق و توسعه
  • همکاری و تعامل مستمر با شرکت های معتبر دنیا
  • تاکید بر مشتری مداری و دستیابی به خشنودی مشتریان

برخی فعالیت های ما:

کلیک کنید

اعدادی که ارزش ما را نشان می دهند

0 +
مشتری های راضی
0 +
سال ها تجربه
0
پروژه های انجام شده

مشتریان ما

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای این شرکت می باشد. برخی از مشتریان شرکت پایور دیزل آسیا را در زیر می توانید ببینید

اسکرول به بالا